Za pád vlády môže strana SMER, a to jednoznačne

Autor: Adrián Lachata | 12.10.2011 o 18:13 | (upravené 13.10.2011 o 0:02) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  252x

Nemám o dôsledkoch hlboké, ba až žiadne znalosti, len ukážem svoj krátky pohľad na povrh za pomoci subjektívneho zdráveho rozumu. Neviem, či je pre Slovensko nechválanie Eurovalu alebo pád vlády zlá vec. Naozaj nemám dostočné informácie, aby som mohol súdiť. Ale mne vychádza, že za pád Vlády SR republiky môže strana SMER, a to jednoznačne.

 

Čo sa týka obávaného postoja EU voči Slovensku, to že prvý raz hlasovanie neprešlo a SR sa ukázala ako nejaký partner, to už nikto nezmyje. Otázka je, či je táto jazva pre Slovensko horšia ako pád vlády. Ja neviem, ale strana SMER si jednotne myslí, že pád vlády je pre Slovensko prijateľnejší. Prečo si tak myslím? No lebo ináč by hlasovali a nie sa iba slepo zaregistrovali.

Ďalšia otázka je, či pád vlády pre Slovensko zlá vec. Strana SMER si myslí, že nie. Prečo? Jednoducho. Za prirodzeného predpokladu, že každá politická strana chce pre Slovensko to najlepšie, keby boli pokladali pád vlády za zlú vec pre Slovensko a mohli by tomu zabrániť, čo skutočne mohli, tak by boli zabránili.

Skutočne ide najmä o pád vlády a o tú jazvu na našom partnerstve voči EU, lebo strana SMER prisľúbila hlasovať za Euroval v ďalšom hlasovaní.

Ak sa na to dívam ako sa dívam, vychádza mi z toho, že za pád vlády a predčasné voľby môže SMER, a to jednoznačne.

Na záver. Máte radi halušky a sex so zvieratami? Odpovedzte áno/nie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Prvé dni po pôrode ovplyvnia celý život, aj tak delíme matky od detí

V roku 2018 sa na Slovensku narodilo predčasne štyritisíc detí.


Už ste čítali?